Vi er WAYS

En digital verden trenger suverene digitale løsninger.
Derfor er vi her.



Vårt team

Bilde av Thomas Tykesson

Thomas Tykesson

Utvikler

thomas@ways.no

Bilde av Are Andreas Lomås

Are Andreas Lomås

Utvikler

are@ways.no

Bilde av Simen Burud

Simen Burud

Utvikler

simen@ways.no

Bilde av Andreas Netteland

Andreas Netteland

Utvikler

andreas@ways.no

Bilde av Mike Grankin

Mike Grankin

iOS-utvikler

mike@ways.no

Bilde av Ieva Brezgyté

Ieva Brezgyté

UX-designer

ieva@ways.no

Bilde av Bjarte Kvinge Tvedt

Bjarte Kvinge Tvedt

UX-designer

bjarte@ways.no

Bilde av Magnus Ravn

Magnus Ravn

Prosjektleder

magnus@ways.no

Bilde av Anders Thon Nilsen

Anders Thon Nilsen

Salg- og markedsansvarlig

anders@ways.no

Bilde av Michael Starmer

Michael Starmer

CTO / Utvikler

michael@ways.no

Bilde av Knut Michael Haugland

Knut Michael Haugland

Daglig leder

knut@ways.no

Vi kommer ikke med unnskyldninger. Vi kommer med mer kaffe.

Ledige stillinger

Åpen søknad

Send oss din søknad og CV på mail til hei@ways.no